مديركل جديد راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران معرفي شد

15 مهر , 1397 اخبار,حمل و نقل

در مراسمي با حضور معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده اي و جمعي از مسؤلان اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان ، حيدر نوروزي به عنوان مدير كل جديد اين اداره كل معرفي و از خدمات مدير پيشين استان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ،در اين مراسم داریوش امانی معاون حمل و نقل اين سازمان ضمن معرفي حیدر نوروزی به عنوان مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان تهران از تلاشهاي مجيد رضا نصراله نژاد در دوران تصدی این سمت تشكر و قدرداني نمود

وي با بیان سوابق کاری و تجربیات ارزشمند اين مديران پر تلاش ، از بکارگیری توان و دانش آنان در حل مشکلات و روند رو به بهبود وضعیت حمل و نقل کشور ابراز امیدواری نمود. امانی در ادامه به بررسی مشکلات حوزه حمل و نقل پرداخت و از پیگیری مجدانه همکاران در جهت رفع موانع موجود و حفظ امنیت در حوزه حمل نقل کالا و مسافر قدردانی كرد.

درادامه اين نشست مجيدرضا نصراله نژاد به بیان گوشه ای از عملکرد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران پرداخت و گفت: در 6 سال اخیر در بحث تصادفات و تلفات جاده ای شاهد روند رو به کاهش چشمگیری بوده ایم و این مهم تنها با همکاری اداره کل، صنوف، پلیس راه و تمامی ارگان ها  میسر شده است.

وي به ارائه آمار تلفات جاده ای در 6 سال اخیر پرداخت و گفت: تلفات جاده ای در سال 91 تعداد 413 نفر و در سال 96 تعداد 314 نفر بوده و این بدان معناست که در سال گذشته شاهد کاهش 99 نفر تلفات نسبت به سال 91 بوده ایم. همچنین در 5 ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 نفر کاهش تلفات داشته ایم .

نصراله ن‍ژاد در ادامه به بیان مشکلات و کمبودها در حوزه راهداری پرداخت و گفت: عمده مشکلات راهداری کمبود ماشین آلات بوده و تنظیم تفاهم نامه ها در جهت خرید و اجاره ماشین آلات گام های موثری برداشته شده است.

حیدر نوروزی مدیرکل جديد کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: اهمیت حمل و نقل کالا و مسافر در پایتخت ایران بر کسی پوشیده نیست چه در حوزه راهداری و چه در بخش حمل و نقل بایستی به استان تهران نگاه ویژه ای داشت.

او با بیان اینکه استان تهران همیشه الگویی برای سایر استان ها بوده است تصریح کرد: ما بعنوان دستگاه دولتی باید فضا را باز و راه برای فعالیت هرچه بیشتر و بهتر صنوف و پیمانکاران هموار گردد.

گفتني است در پايان اين مراسم حكم انتصاب مديركل جديد راهداري و حمل‌ و نقل جاده‌اي استان تهران به وي ابلاغ و با اهداء لوح سپاس از طرف سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران، کارکنان این اداره کل، صنوف و پلیس راه شرق و غرب از زحمات مهندس مجيد رضا نصراله نژاد مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران قدرداني شد .


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *